Viktor Panasenko

Amet:LegoArt ja MediaLab pedagoog

Meie loominguline LegoArt ja MediaLab õppejõud.

Viktorile meeldib midagi uut leiutada, ellu viia, ergutada teisi, viia endaga kaasa ning vaadata omapäraselt maailma. Armastab Lego mänguklotse ning metsa sosina kummalist heli. Iga päev ta pildistab, loob, joonistab, sest talle meeldib märkida üles meie maailma kaunidust ning lisada sellele midagi ebareaalset – ükski tema elupäev ei möödu ilma loometegevuseta.

“Tahan julgustada lapsi nende ideid ellu viima, uskuda oma jõudu, vaadata maailma teise vaatenurga alt. Olla looja ning novaator, vapper esmaavastaja ning lustakas leiutaja”.

Viktor Panasenko

LegoArt ja MediaLab pedagoog

...

Aleksandra Ošomkov

Amet:Massöör

Aleksandra Ošomkov

Massöör

...

Viktoria Zamiralova

Amet:Taekwondo WTF treener

Maast madalast on Viktoria käinud oma isaga spordisaalis, ning alates 10. eluaastast hakkas tegelema spordiga professionaalsel tasemel. Lõpetas Kehakultuuri Ülikooli bakalaureusena Taekwondo treener-õppejõud erialal. Seljataga on kirev 10-aastane spordikarjäär, kümneid rahvusvahelisi võistlusi, sel hulgas ka Maailmameistrivõistlused.

Treeningutel hakkame arendama füüsilisi omadusi, kosutama keha, samuti ka õppima distsipliinist kinni pidama ning sisendama lastele spordiarmastust ja austust teiste vastu. Meie tundide eesmärk on suunatud tulemusele! 

Viktoria Zamiralova

Taekwondo WTF treener

...

Vitalia Telpt

Amet:Ujumistreener

20 aastat on tegelenud allveeujumisega. See pikk tee oli rikas erinevate võistluste, saavutuste ning muljete poolest. Nende aastate jooksul on ta saanud tohutu kogemuse, mille nüüd saab rakendada oma lemmiktegevuses – õpetades lapsi ujuma.

Erinevas vanuses lapsed innustavad teda nii, et tal tekib tahe veel rohkem tegutseda.

Meie keskuses Vitalia aitab lapsi ja nende vanemaid veekartusest üle saada, sisendada veearmastust, õpetab lapsi tunda ennast vees vabalt ning kindlalt. 

Tema lähenemine lastele ujumise õppimisprotsessi käigus on õrn, sõbralik, emotsionaalne ning tunnetuslik.

Vitalia Telpt

Ujumistreener

...

Kristina Romanova

Amet:Loovuse pedagoog

Meie loovuse guru – joonistamine ning rakenduslik tegevus

Kristina on lõpetanud Tallinna Ülikooli Noorsootöö erialal, hetkel õpib kulturoloogiat.

Joonistamine ja käsitöö meeldib talle juba varasest lapsepõlvest saadik. Ta armastab reisida, tantsida ning keeli õppida. Teeb vabatahtliku tööd, juhib vabatahtlike klubi. 

aasta vabatahtliku tiitli

Kaks korda oli nomineeritud presidendi juures parima vabatahtliku tiitlile.

Kristina õpetab lapsi arendama loomingulisust ning peenmotoorikat, haldama oma emotsioone, näitab kuidas mitte karta neid väljendada.  Loovustegevus arendab tähelepanu ning soodustab keskendumist.

Kristina Romanova

Loovuse pedagoog

...

Gulnara Zainullina

Amet:Massöör

Meie lastemassöör võluvate kätega, tema töökogemus on 31 aastat.
Sellise spetsialisti hoolde saate oma last usaldada.

Massaaž on tõhus ja kahjutu moodus lapse tervise tugevdamiseks.
See soodustab luustiku ja lihastiku arengut, parandab vereringet ning lihasetoonust, puuteaistingud aitavad kaasa aju arengule.

Massaaži kahe nädala jooksul laps ja vanemad õpivad mitte karta võimelda iseseisvalt. Proovige ja teile kindlasti meeldivad meie tunnid.

Gulnara Zainullina

Massöör

...

Oleme kokku pannud imelist meeskonda, meil on ühine eesmärk ning julged ideed!

MEIE KONTAKTID

LIITUGE UUDISKIRJAGA

www.novakeskus.eu © 2020 Kõik õigused kaitstud